206Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : seslichat

SAYGI DEĞER SESLİ SOHBET KULLANICILARI


İnternet kullananların artık bir yerden sonrasında kendilerine Sesli mevzuşmak için yeni bir arkadaş arama içinde olurlar.

Keyifli dakikalar geçirmek ve güzel bir so şekildeşi ortamında lobide mevzuşmak ve daha çok mutluluk arayan insanların içinde kendilerine gore yer aramaktadırlar. Aradığınız ortamda konuşma ve arkadaş edinmek için kendinize ayırdığınız süre süresini burada güzelce değerlendirip ve aramış olduğunız arkadaş talibinı bulma özgürlüğüne sahip olursunuz. Peki siz ücret verecek misin hayır sitemizde güzel bir kolaylık sağlamış bulunuyoruz ? Bu nedir sağladığımız sohbetlerde sizde yararlana bilecek ve ücretsiz bir biçimde insanoğluın arasına sizde karışık arzu ettiğiniz süre giriş yaparak burada olan, Online kullanıcılarla söyleşi edebileceksiniz.

Kulaklığınız, mikrofonunuz yada hoparlörünüz olmasa da Seslimaviay.Com’da kolaylıkça anlık bildiri alabilir ve gönderebilirsiniz. Sadece, Sesli konusma ile direk söylekişi yapmak ve almak için bir kulaklık yada bir mikrofon ve hoparlöre ihtiyacınız vardır.

Sesli mevzuşmak için telefon kulaklığı değil, bilgisayar kulaklığı gerekir. Bilgisayar’da kulaklığının iki ayrı bağlayıcısı vardır: bunlardan bir tane mikrofon için ve bir tane de hoparlör için.

Kulaklığınızı bağlamak için her iki fişi bilgisayarınızda eşleşen bağlantı noktalarına takmalısınız.

Bir Sesli mevzuşma sitesinde iyi mi söyleşi etmeli misafirler?

Yeni gelen yada odada bulunan beraberce bununla beraber Misafirlerle so şekildeşi etmeyi genelde rahat mı bulursunuz? Birçok insanda, bir sohbete başlama düşüncesi bile tedirginlik yaratır; özellikle de tanımadıkları biriyle olacaksa. Bu kişiler çekingen bir yapıda olabilir. ‘niçin söz etmeliyim? Sesli sohbeti nasıl başlatabilirim? Iyi mi sürdürebilirim?’ benzer biçimde tasaları olur. Kendine güvenen ve dışadönük insanoğlu ise sesli chate başat olma eğilimi gösterirler. Onların aşması ihtiyaç duyulan güçlük başkalarını mevzuşturmayı ve söylenenleri dinlemeyi öğrenmek olabilir. O vakit, ister çekingen, ister dışadönük olalım, hepimizin so şekildeşi lobisinde sanatında gelişmeye devam etmemiz gerekir.

Sitemizde kızlarla iyi mi söyleşi edilir bu tarz şeylerin bilgisinde olmanız için sesli mevzuşmanın özeliklerini ve seviyesinde sizlere bahsedeceğim.

Eğer bir kızla muhabbet açmayı öğrenmek istiyorsan bu mevzuda geçerli olan genel kural şudur:

Kızla muhabbet etmeye korkmamalısın.

Kızdan ÇEKİNMEMELİSİN ve utanmamalısın. Çekinsen bile veya söylekişi edecek bir mevzu bulamasan bile kızla mevzuşmalısın.

Bu kızı hiç tanımıyor olabilirsin veya kızla bir tek çok azca bir muhabbetin olabilir. Örneğin, ara sıra birbirinize sadece “slm” diyor olabilirsiniz. Eğer bbu halde kızla muhabbet kurup söylekişi etmek çok daha kolaydır.

Erkekler genel anlamda hoşlandıkları bir kızla muhabbet kurmaya çekinirler. Bu çekinme olayı adamların başarısını engellemiş olan EN BÜYÜK sorundur.

Aslen bir kızdan çekinmen için aslabir sebep yok. En kötü ne olabilir ki?

Olabilecek en kötü şey muhabbet oluşturmak istediğin kızın seni reddetmesi yada kısa cevaplarla geçiştirip yanından gitmesidir.

Olabilecek iyi şeylerden biri nedir?

Kızla SEVGİLİ olman ve GÜZEL VAKİT geçirmendir.

Bence vakaya bu açıdan bakmış olduğunda, çekinmene karşın veya mevzuşacak bir mevzu bulamamana karşın DENEMEYE DEĞER.

Yaşam kısa, özellikle de bu şekilde fırsatları değerlendirmemek için çok kısa.

Bir Kızla iyi mi Muhabbet Kurulur mevzusunda DETAYLI izahat

Sana ne olursa olsun kızla konuşmanı söylüyorum ve şimdi bunu iyi mi yapacağını anlatacağım.

Bir kızla iyi mi muhabbet kurulur diye düşünüyorsan yapman gereksinim duyulan şeylerden biri şudur:

Muhabbete girerken “naturel” olmalısın.

“naturel” derken şunu kastediyorum:Kızla mevzuşuyor olman çok NORMALMİŞ GİBİ davranmalısın. Büyütülecek bir şey olarak bakmamalısın vakaya.

Eğer sen düzgüsel olarak görürsen kız da düzgüsel olarak görür ve hiç kimse GERİLMEZ. Senin kızla söyleşi edip muhabbet kuruyor olman hem kıza aynı zamanda sana çok doğal gelir.

Fakat eğer bunu gözünde büyütürsen hem gerilirsin hem konuşman zorlaşır bununla birlikte kız bunu görür ve o da gerilir.

Bundan dolayı muhabbet kurma vakasına “çok düzgüsel” olarak bakmalısın.

İkinci olarak; kızla muhabbet ederken herhangi bir giriş cümlesine ihtiyacın yok. Örneğin; şu tür laflara gerek yok:

“Selin, slm, konuşabilir miyiz?”

“Vaktin var mı?”

“Seninle iki dakika muhabbet etmek istiyorum.”

Bunlara HİÇ gerek yok.

Tek yapman gereksinim duyulan şey o anki duruma nazaran muhabbet açmak ve söyleşi etmek.

Örneğin; arkadaşlarınla buluşmaya gideceksin ve yanlarında yeni bir kız olduğunu biliyorsun. Yanlarına gittin, bir masada oturuyorlar ve diyelim ki o kızın yanında oturabileceğin boş bir yer var (olmasa bile derhal yan masadan çok doğal bir halde bir iskemle çekip ona oturabilirsin).

Direkt kızın YANINDAKİ yere otur.

Peki, bu şekilde direkt yanına oturduğun bir kızla iyi mi muhabbet kurulur?İnsanlar direkt kızın yanına oturduğun için sana garip bir gözle bakarlar mı acaba diye düşünebilirsin. Bu sorunu çözmenin BASİT bir yolu var.

Demin söylemiş olduğim şeyi hatırla. Eğer sen normalmiş şeklinde davranırsan çoğumuz düzgüsel olarak görür.

Kızın yanına İZİN İSTEYEREK oturursan dışarıdan tuhaf görünürsün.

Otururken nereye oturacağını bilemeyip TEREDDÜT EDERSEN ve kızın yanına oturursan gene acayip görünürsün.

Ne süre tuhaf görünmezsin?

Çok rahat bir biçimde masaya gelip “slm arkadaşlar” deyip hiç tereddüt etmeden “çat” diye kızın yanına oturursan HİÇBİR sorun olmaz. Kimse sana tuhaf gözle bakmaz.

Bir kızla iyi mi muhabbet kurulur sorusunu cevaplarken, buradaki önemli noktalardan biri de şudur:

Sandalyeye oturduktan ondan sonra mevzuşmaya başlamayacaksın.

Sandalyeye otururken ki o 1 saniye içinde mevzuşmaya başlayacaksın. Kısaca oturma hareketini yaparken mevzuşmaya başla.

Niçin?

Çünkü bu şekilde yaparsan inanılmaz DOĞAL görünürsün.

Oturduktan sonrasında da önce grupla mevzuş, arkadaşlarınla birkaç dakika konuş, daha sonra da kızla konuşmaya başla.

Kızla mevzuşmayı daha çok geciktirme. En oldukça birkaç dakika geciktir.

Katıldığın bir arkadaş ortamında bir kızla bu şekilde muhabbet kurabilirsin. Bunu, benzer bir sürü ortamda yapabilirsin. Yaratıcılığını kullan.

Bir Kızla iyi mi Muhabbet Kurulur İle İlgili anlattıklarımı Farklı Ortamlarda nasıl Kullanırsın

biraz önce sana söylediklarımı farklı ortamlara ve durumlara uyarlayabilirsin. Böylece hoşlandığın kızlarla söyleşi edebilirsin.

Örneğin; üniversitedesin ve duvarda aslolanı olan duyurular var. Ve hoş bir kız bu duyurulara bakıyor. Kızı tarifıyorsun. Bu durumdaki bir kızla iyi mi muhabbet kurulur sence?

Kızın YANINA git, beş saniye süresince sen de bak o aslolanı olan duyurulara ve direkt o duyurularla ilgili bir yorum yap.

Hiç kendini tanıtma, DİREKT muhabbete başla.

Çok naturel bir biçimde, bu yaptığın normalmiş benzer biçimde davran (buna alıştıktan sonrasında aslına bakarsan kızlarla bu şekilde tanışmak sana çok naturel gelecek).

Bir kızla nasıl muhabbet kurulur ve söylekişi edilirBirkaç dakika muhabbet ve sohbet et ve hemen sonra ayrıl oradan.

Kızı daha sonra yine görmüş olduğunde “merhaba” de.

Birkaç dakika muhabbet et çok doğal bir halde ve kızın yanından ayrıl.Aynısını gene yap ve bu sefer kızı okulda bir yere çağır “Ben şimdi şuraya gidiyordum sen de gelsene” de ve işte muhabbeti kurdun.

Bir kızla sesli muhabbet kurma ve söyleşi etme mevzusunda önemli olan şey şudur:

yapmış oldukların çok normalmiş şeklinde davranmalısın.

Seninle paylaşmış olduğum bu taktikleri kullanarak hoşlanılmış olduğun kızlarla muhabbeti kurup seslisohbet edebilirsin. Artık bir kızla iyi mi muhabbet kurulur diye düşünmene gerek kalmadı, çünkü derhal kullanabileceğin bir yöntem öğrendin.

Fakat aslolan zor kısım şimdi başlıyor…

Bir kızla muhabbeti kurduktan sonrasında kızın senden hoşlanmasını ve seni ÇEKİCİ bir adam olarak görmesini sağlamalısın. Seni ARZULAMASINI ve buluşmak istemesini sağlamalısın. Daha sonrasında da kızla buluştuğunda İŞE YARAYAN şekilleri kullanıp işleri dilediğin gibi ilerletmeyi öğrenmelisin.

Not: Sitemizde sizler için güzel odaları bekliyor bu Chat ve söyleşi girişine tıklayarak sizde bağlana bilirsiniz.